Najlepsie parapety » ExpoWin®


ExpoWin®

Vážení zákazníci,

Vítame Vás u nás, ďakujeme Vám za návštevu nášho e-shopu zameraného na vnútorné a vonkajšie parapety a pevne veríme, že budete s našimi výrobkami plne spokojný.

ExpoWin® je úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá kladie spokojnosť zákazníka vždy na prvé miesto. Hlavným poslaním nášho webového obchodu je poskytovať zákazníkovi tie najlepšie parapety za čo najnižšiu cenu na trhu. Vieme, že každý je špecialistom vo svojom obore, a tak Vám, vďaka našim bohatým skúsenostiam, pomáhame vyznať sa v širokej ponuke najrôznejších typov parapetov tak, aby sme Vám výber čo najviac uľahčili a ušetrili tak Váš čas i peniaze.

Parapetným doskám sa venujeme už veľa rokov, a tak vieme, a dokonca sme si i v praxi overili, že všetky naše výrobky spĺňajú veľmi náročné požiadavky na stavebno -fyzikálne parametre a hlavne spĺňajú všetky normy a sú na tej najmodernejšej technologickej úrovni.

V spôsobe výberu parapetov sme jedineční, založili sme ho na skúsenostiach našich montážnikov, ktorí za dobu nášho pôsobenia namontovali tisíce metrov parapetov a zároveň na spätnej väzbe od našich dlhodobých spokojných zákazníkov.

K Vašej plnej spokojnosti Vám ponúkame preverené, vysoko kvalitné vnútorné i vonkajšie parapety, vyrábané výhradne z vysoko akostných surovín. Naším cieľom je neustále sa zdokonaľovať a poskytovať Vám čo najširšiu ponuku kvalitných parapetov, ktoré zodpovedajú aktuálnemu vývoju na trhu.

ExpoWin® 

EXPOWIN TEAM

Je tol'ko dôvodov, prečo zvoliť EXPOWIN®...

 1. 100% spol'ahlivosť - patríme k najväčším európskym dodávaťel'om okenných parapetov , sme silný a spol'ahlivý partner pre Vašu stavbu.
 2. preverená kvalita parapetov - ponúkame iba také parapetné dosky, ktoré sami dlhodobo montujeme a s ktorými sme my i Vy spokojní. Naše parapety sú preverené tisíckami namontovaných metrov.
 3. ceny podl'a priania zákazníkov - vďaka vel'kému množstvu prevzatých parapetov od renomovaných svetových výrobcov Vám môžeme ponúknuť skvelú cenu, a to od najlacnejších po najdrahšie materiály podl'a Vášho priania či potreby a podl'a typu stavby.
 4. najväčší výber parapetných dosiek - u nás nájdete najširšiu ponuku parapetov na trhu, najmä ich farieb či dekorov. Túto ponuku neustále rozširujeme podl'a Vašich potrieb, preto si tu iste vyberie každý z Vás!
 5. parapety režeme na zákazku podl'a Vašich individuálnych potrieb - po zameraní a zadaní objednávky Vám narežeme parapetné dosky tak, aby pre Vás bola manipulácia a montáž čo najjednoduchšia (v rôzných šírkách a dĺžkach podl'a možností jednotlivého sortimentu).
 6. ústretový prístup k Vám - našim zákazníkom - Váš názor nás zaujíma! Neustále sa Vás pýtame, čo je potrebné zlepšiť a zdokonaliť tak, aby naše parapety a služby súvisiace s nimi boli na tej najvyššej možnej úrovni.
 7. predĺžená garancia - vieme, čo ponúkame! Preto je naša garancia predĺžená na 3 roky.
 8. profesionálne poradenstvo - sme tu pre Vás, naši odborní pracovníci Vám poradia so všetkým ohl'adom výberu parapetov a ich príslušenstva.
 9. včasné doručenie - parapetné dosky doručujeme až k Vám domov cca do 3 - 8 pracovných dní (naše odporúčanie: nenechávajte objednávku parapetov na poslednú chvíl'u - výroba môže byť preťažená z dôvodu vel'keho množstva objednávok, preto sa môže predĺžiť termín dodania).
 10. ExpoWin®HIGH QUALITY - kontrolujeme všetko, čo odosielame, a Vy máte istotu, že Váš tovar zodpovedá objednávke (odporúčame kontrolovať zásielku ihneď pri prevzatí).
 11. darček ku každej objednávke parapetov - objednajte si v našom e-shope parapety a ako poďakovanie za Vašu dôveru a priazeň od nás dostanete skutočný darček (rôzne darčeky podl'a výšky objednávky).
 12. motivačný program ExpoWin® - Vy, ktorí u nás nakupujete pravidelne, môžete zbierať vernostné body za každý nákup a následne si v rámci ich súčtu vyberať darčeky z vyšších kategórií (kamera, notebook, dovolenka, atď.).
 13. možnosť atypického riešenia parapetov - narežeme Vám parapetné dosky pre rohové spojenie či zakrivenú stenu. Zrežeme Vám strany parapetov tiež podl'a Vášho návrhu.
 14. vzorky zadarmo - ak si nie ste istí farbou či dekorom parapetu a chcete mať istotu správnej vol'by, potom Vám zašleme až 3 vzorky zadarmo (každá PC obrazovka má iné nastavenie, preto sa môže zobrazenie jednotlivých odtieňov farieb líšiť od skutočnosti).
 15. parapety od nás šetria Váš čas aj peniaze - ponúkame Vám najväčší výber typov, materiálov, farieb a dekorov parapetných dosiek na trhu - vyberte si preto z pohodlia Vášho domova a ušetrite čas, peniaze aj starosti s prepravou. Parapety Vám doručíme až domov a Vy môžete začať s montážou!

 

Zaujala Vás naša ponuka?

 • neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle +420 730 157 792
 • pošlite nám email na: parapety@expowin.eu
 • máte akúkoľvek otázku: volajte, píšte, zastavte sa


Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,

srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na parapetné dosky a súvisiace príslušenstvo. V prípade akejkoľvek otázky k parapetom sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Frederika Krupová

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.06.2019, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie. Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 3 do 7 pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií