Najlepsie parapety » TiZn ohýbané parapety


TiZn ohýbané parapety

TiZn ohýbané parapety

Farba:
Šírka parapetu:
Dĺžka parapetu:   (max. 4000 mm)
Krytky:
Príslušenstvo:
Počet:  ks
Poznámka:
Cena bez DPH:
Spočítat cenu
Cena vr. DPH:
Striebornosedá

zameranie TiZn parapetu

Titanzinkové parapety patria medzi exkluzívne vonkajšie parapety. Tieto parapety ponúkame v prírodnej forme bez povrchovej úpravy a sú ohýbané z titanzinkového plechu o hrúbke 0,6 mm. Parapety majú ochrannú fóliu proti poškodeniu pri manipulácii.

Upozornenie:

Nie je zaručená stálofarebnosť. Parapety postupne oxidujú – tvorí sa tzv. patina. Jedná sa o fyzikálny jav, ktorý nie je príčinou reklamácie. Zo striebornej farby sa stávajú svetlo až tmavo sivé.

Výrobná dĺžka: 4 000 mm

Šírka (hĺbka): 50, 70, 90, 110, 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 300, 320, 340, 360, 380, 400mm (podľa priania zákazníka je možné i 600mm, nie sú však dodávané tak dlhé krytky - musíte si objednať krytky navyše a nastaviť si ich)

Hrúbka: 0,6 mm

Dĺžka: podľa požiadavky zákazníka, minimálne však 300mm a max.4000mm

Parapety sú vyrábané z titanzinku (TiZn) metódou ohýbania, a to v dĺžke 4m. Vyznačujú sa predovšetkým vysokou mechanickou odolnosťou a tuhosťou, ktorá uľahčuje montáž a zaručuje perfektný výsledný dojem. Predná 40mm hrana nosa dodáva správny vzhľad a dotvára architektonický detail každej fasády. Ideálne farebne ladí s ďalšími prvkami fasády, odkvapmi, zvodmi. Titanzinek je plech, ktorý sa veľmi často používa na vonkajšie oplechovanie stavieb, vrátane striech, je to preto, že je veľmi odolný proti nepriaznivým vplyvom počasia.

Ideálny doplnok pre rodinný, ale i panelový dom, k plastovým oknám i k eurooknám. Môžete si k nim objednať plastové alebo hliníkové bočné krytky, skrutky a čiapočky na skrutky (podľa možností v objednávacej tabuľke).

Vlastnosti:

  • tepelná odolnosť
  • nestálofarebnosť – oxiduje a vytvára sa tzv. patina
  • vysoká tvrdosť – nedeformuje sa
  • ľahká údržba - bezúdržbový
  • dlhodobá životnosť - pokiaľ sa poškrabe – časom zase zoxiduje a poškrabanie sa zocelí
  • exkluzívny materiál vysokej kvality
  • bočné plastové krytky sú v sivej farbe

KRYTKY:

K titánzinkovým parapetom si môžete zvoliť strieborné plastové krytky. Tieto krytky sú univerzálne, čo znamená, že ich môžete použiť ako PRED aj PO omietke.

plastové krytky - zameraniePlastové krytky dodávame od šírky 110mm. Pre šírky 50mm, 70mm, 90mm je nutné si plastové krytky skrátiť.

Poznámka: Sila steny krytky je 2 mm.

Farebné odtiene

StriebornosedáStriebornosedá


Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,

srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na parapetné dosky a súvisiace príslušenstvo. V prípade akejkoľvek otázky k parapetom sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Frederika Krupová

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.06.2019, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie. Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 3 do 7 pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií